STRAJK

Szanowni Państwo,

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Taczanowie Drugim informuje, że w dniach 10-12 kwietnia 2019r. odbędzie się egzamin gimnazjalny zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.

Dowóz w dniach egzaminu gimnazjalnego 10.-12.04.2019r. dla uczniów klas III gimnazjum odbywa się zgodnie z planem, tak jak w zwykłe dni nauki szkolnej. Uczniowie klas III gimnazjum, którzy nie będą korzystać z dowozu szkolnego przychodzą do szkoły zgodnie z wcześniejszymi ustalaniem o godz. 8.15.

Z poważaniem
Dyrektor szkoły
Iwona Korniluk

 

 

Szanowni Rodzice,

od 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) rozpoczęta zostanie akcja strajkowa, która będzie trwać do odwołania. Przepisy prawa nie pozwalają dyrektorowi szkoły na pozyskanie informacji, kto z grona pedagogicznego nie przystępuje do strajku. O tym, ile osób zgłosi się do pracy, będzie wiadome w dniu protestu. W związku z powyższym wskazuję Państwu miejsca opieki zorganizowane przez organ prowadzący.

 

https://pleszew.pl/news/strajk-w-szkolach-opieka-nad-dziecmi-co-zrobic-z-wolnym-czasem-zobacz-bezplatna-oferte-zajec-na-dni-8-12-kwietnia/

https://pleszew.pl/news/strajki-w-szkolach-pomoc-dla-rodzicow-i-dyrektorow/

z poważaniem

Iwona Korniluk

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych

w Taczanowie Drugim