Grono pedagogiczne – szkoła podstawowa

kl. I

wychowawca - Hanna Matuszczak

Religia - Liliana Grochowicka

Edukacja wczesnoszkolna - Hanna Matuszczak

Język angielski - Bogusława Gogolińska

kl. II

wychowawca - Violetta Chróściak

Religia - Liliana Grochowicka

Język angielski - Bogusława Gogolińska

Wychowanie fizyczne - Piotr Suhak

Edukacja polonistyczna - Violetta Chróściak

Edukacja społeczna - Violetta Chróściak

Edukacja przyrodnicza - Violetta Chróściak

Zajęcia techniczne - Violetta Chróściak

Edukacja matematyczna - Violetta Chróściak

Edukacja plastyczna - Waliszewska Grażyna

Edukacja muzyczna - Łukasz Adamski

Zajęcia komputerowe - Eugeniusz Zieliński

kl. IV

wychowawca - Violetta Rosiak

Religia - Liliana Grochowicka

Język polski - Beata Gałuszka – Antczak

Język angielski - Zbigniew Banaszak

Edukacja regionalna - Beata Gałuszka - Antczak

Muzyka - Łukasz Adamski

Plastyka - Renata Reszel

Historia - Violetta Rosiak

Przyroda - Ewa Spalony

Matematyka - Eugeniusz Zieliński

Informatyka - Eugeniusz Zieliński

Technika - Łukasz Adamski

Wychowanie fizyczne - Barbara Pol

Wychowanie do życia w rodzinie - Anna Grześkowiak

kl. Va

wychowawca -  Zbigniew Banaszak

Religia - Liliana Grochowicka

Język polski - Anna Grześkowiak

Język angielski - Zbigniew Banaszak

Edukacja regionalna - Gałuszka Antczak Beata

Muzyka - Łukasz Adamski

Plastyka - Małgorzata Sobczak

Historia - Violetta Rosiak

Geografia - Ewa Spalony

Biologia - Aleksandra Walkowiak

Matematyka - Eugeniusz Zieliński

Informatyka - Eugeniusz Zieliński

Technika - Łukasz Adamski

Wychowanie fizyczne - Barbara Pol

Wychowanie do życia w rodzinie - Grześkowiak Anna

kl. Vb

wychowawca - Piotr Suhak

Religia - Grochowicka Liliana

Język polski - Korniluk Iwona

Język angielski - Banaszak Zbigniew

Edukacja regionalna - Gałuszka Antczak Beata

Muzyka - Adamski Łukasz

Plastyka - Reszel Renata

Historia - Rosiak Violetta

Geografia - Spalony Ewa

Biologia - Walkowiak Aleksandra

Matematyka - Kaczmarek Anita

Informatyka - Zieliński Eugeniusz

Technika - Adamski Łukasz

Wychowanie fizyczne - Suhak Piotr

Wychowanie do życia w rodzinie - Grześkowiak Anna

kl. VI

wychowawca - Ewa Spalony

Religia - Liliana Grochowicka

Język polski - Anna Grześkowiak

Język angielski - Zbigniew Banaszak

Muzyka - Łukasz Adamski

Plastyka - Renata Reszel

Historia - Violetta Rosiak

Przyroda - Ewa Spalony

Matematyka - Eugeniusz Zieliński

Zajęcia komputerowe - Eugeniusz Zieliński

Zajęcia techniczne - Łukasz Adamski

Wychowanie fizyczne - Barbara Pol

Edukacja dla bezpieczeństwa - Beata Gałuszka - Antczak

Wychowanie do życia w rodzinie - Anna Grześkowiak

kl. VII

wychowawca -  Beata Gałuszka-Antczak

Religia - Liliana Grochowicka

Język polski - Beata Gałuszka-Antczak

Język angielski - Zbigniew Banaszak

Język niemiecki - Katarzyna Mrowicka

Muzyka - Łukasz Adamski

Plastyka - Renata Reszel

Historia - Violetta Rosiak

Geografia - Ewa Spalony

Biologia - Aleksandra Walkowiak

Chemia - Marzena Pera

Fizyka - Anita Kaczmarek

Matematyka - Anita Kaczmarek

Informatyka - Eugeniusz Zieliński

Wychowanie fizyczne - Piotr Suhak

Edukacja regionalna - Marzena Pera