Konkurs Top in job – najlepszy w pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie ogłasza konkurs Top in job – najlepszy w pracy.  
Konkurs skierowany jest do  klas od IV do VIII szkół podstawowych i  klas szkół ponadpodstawowych z powiatu pleszewskiego.
 
Tematem Konkursu jest przedstawienie określonego zawodu, pokazanie grupy zawodowej, środowiska pracy, zawodu marzeń, kariery marzeń, pomysłu na własny biznes, idei uczenia się przez całe życie itp. w formie nagrania audiowizualnego w aplikacji Tik Tok. 

Uczestnik – klasa ma za zadanie przygotowanie wyżej wymienionego nagrania audiowizualnego trwającego maksymalnie trzy minuty związanego z tematyką konkursu. Każda z klas może zgłosić jedno nagranie, które stanowić będzie pracę konkursową.

Gotowe nagranie audiowizualne należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28 lutego 2023 r. na nośniku elektronicznym w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Pleszewie wraz z wymaganymi załącznikami.

Ogłoszenie zwycięzców i rozdanie nagród nastąpi w dniu 21 marca 2023 r. na zakończenie Tygodnia Aktywności Zawodowej i Społecznej.

 

Bliższe informacje i regulamin konkursu wraz z wymaganymi do złożenia załącznikami dostępny jest na stronie pleszew.praca.gov.pl.
 
Skip to content