Plan lekcji

poniedziałek wtorek środa czwarek piątek
1. edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
2. edukacja wczesnoszkolna j. angielski edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
3. edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
4. Religia edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna język angielski edukacja wczesnoszkolna
5. Religia Kółko artystyczne „Moje ręce lubią się bawić” edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. religia edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
2. edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
3. edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
4. edukacja wczesnoszkolna język angielski edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja informatyczna
5. kółko przyrodnicze „Rok Naukowców” (dziewczynki) kółko „Bajkowe przygody” (wymiennie) Spotkania z panią Moniką - bajkoterapia w bibliotece (dziewczynki) zajęcia korekcyjno-kompensacyjne grupa 1 i grupa 2 (wymiennie) język angielski kółko matematyczno-przyrodnicze „Nasze Laboratorium Wyobraźni” (chłopcy)
6. religia

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. edukacja wczesnoszkolna język angielski edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
2. religia edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna język angielski edukacja wczesnoszkolna
3. edukacja wczesnoszkolna religia edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna „Umiem pływać” – zaj. na basenie
4. edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna „Umiem pływać” – zaj. na basenie
5. edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna zajęcia korekcyjno-kompensacyjne grupa 1 i 2 (wymiennie) kółko matematyczno-przyrodnicze „Nasze Laboratorium Wyobraźni” (chłopcy) edukacja wczesnoszkolna edukacja wczesnoszkolna
6. kółko polonistyczne „Młody Twórca”

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. technika matematyka język polski matematyka religia
2. zajęcia z wychow. religia język polski historia matematyka
3. wych.fiz wych.fiz plastyka język polski matematyka
4. j.polski biologia wych.fiz geografia historia
5. muzyka j. angielski Wych.do życia w rodz j.angielski informat. Gr.II
6. informat. j.polski Zaj.dyd.wyr(mat.) Zaj.korek-komp Zaj.socjoter wych.fiz obc
7. Zaj.dyd-wyr(j.pol) OBC Zsoc j.angielski

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. matematyka język angielski język angielski język angielski historia
2. zajęcia z wychow. matematyka język polski matematyka język polski
3. informatyka język polski geografia język polski religia
4. wych. fiz. historia plastyka język polski matematyka
5. religia biologia wych. fiz. wych. fiz. wych. fiz.
6. muzyka Zajęcia dodatkowe z informatyki zajęcia dyd. –wyr. (mat.), zajęcia socjoter. wych. do życia w rodz. zaj. dyd. –wyr. (j.pol.)
7. technika zajęcia kor. komp.

Godziny lekcyjne i przerwy

1 lekcja        7.55-8.40             (przerwa 10 min)

2 lekcja        8.50 -9.35            (przerwa 10 min - śniadanie)

3 lekcja        9.45 – 10.30         (przerwa 10 min)

4 lekcja        10.40 – 11.25       (przerwa 10 min - przerwa obiadowa dla klas I-III regulowana wewnętrznie w edukacji wczesnoszolnej)

5 lekcja        11.35 – 12.20       (przerwa 20 min – przerwa obiadowa dla klas V-VIII)

6 lekcja        12.40 – 13.25       (przerwa 10 min)

7 lekcja        13.35 – 14.20       (przerwa 5 min – I odwóz)

8 lekcja        14.25 – 15.10       (II odwóz)