Grono pedagogiczne – szkoła podstawowa

kl. I

wychowawca – Elżbieta Cieślak

Religia - Liliana Grochowicka

Edukacja wczesnoszkolna – Elżbieta Cieślak

Język angielski – Natalia Walczak

kl. II

wychowawca – Hanna Matuszczak

Religia - Liliana Grochowicka

Edukacja wczesnoszkolna – Hanna Matuszczak

Język angielski – Natalia Walczak

 

kl. III

wychowawca – Violetta Chróściak

Religia - Liliana Grochowicka

Edukacja wczesnoszkolna – Violetta Chróściak

Język angielski – Natalia Walczak

kl. V

wychowawca -  Barbara Pol

Religia - Liliana Grochowicka

Język polski – Beata Gałuszka-Antczak

Język angielski – Natalia Walczak

Muzyka - Łukasz Adamski

Plastyka – Dominika Banaszyńska

Historia – Zbigniew Banaszak

Geografia – Marzena Pera

Biologia – Ewelina Kuczyńska

Matematyka - Eugeniusz Zieliński

Informatyka – Anita Kaczmarek

Technika - Łukasz Adamski

Wychowanie fizyczne - Barbara Pol

Wychowanie do życia w rodzinie – Anna Grześkowiak

kl. VIa

wychowawca – Zbigniew Banaszak

Religia - Liliana Grochowicka

Język polski - Anna Grześkowiak

Język angielski - Zbigniew Banaszak

Muzyka - Łukasz Adamski

Plastyka – Dominika Banaszyńska

Historia – Zbigniew Banaszak

Geografia – Marzena Pera

Biologia - Ewelina Kuczyńska

Matematyka - Eugeniusz Zieliński

Informatyka - Eugeniusz Zieliński

Technika- Łukasz Adamski

Wychowanie fizyczne - Barbara Pol

Wychowanie do życia w rodzinie - Anna Grześkowiak

kl. VIb

wychowawca – Anna Grześkowiak

Religia - Liliana Grochowicka

Język polski - Anna Grześkowiak

Język angielski - Zbigniew Banaszak

Muzyka - Łukasz Adamski

Plastyka – Dominika Banaszyńska

Historia –  Iwona Korniluk

Geografia – Marzena Pera

Biologia - Ewelina Kuczyńska

Matematyka – Anita Kaczmarek

Informatyka - Eugeniusz Zieliński

Technika - Łukasz Adamski 

Wychowanie fizyczne - Barbara Pol

Wychowanie do życia w rodzinie - Anna Grześkowiak

kl. VII

wychowawca – Marzena Pera

Religia - Liliana Grochowicka

Język polski - Anna Grześkowiak

Język angielski - Zbigniew Banaszak

Muzyka - Łukasz Adamski

Plastyka – Dominika Banaszyńska

Historia –   Zbigniew Banaszak

Geografia – Marzena Pera

Biologia - Ewelina Kuczyńska

Chemia – Marzena Pera

Fizyka – Anita Kaczmarek

Matematyka – Anita Kaczmarek

Informatyka - Eugeniusz Zieliński

Wychowanie fizyczne - Barbara Pol

Wychowanie do życia w rodzinie - Anna Grześkowiak

Doradztwo zawodowe – Agnieszka Wodyńska

kl. VIII

wychowawca – Beata Gałuszka-Antczak

Religia - Liliana Grochowicka

Język polski - Beata Gałuszka-Antczak

Język angielski - Zbigniew Banaszak

Historia – Zbigniew Banaszak

Wiedza o społeczeństwie – Iwona Korniluk

Geografia – Marzena Pera

Biologia - Ewelina Kuczyńska

Chemia – Marzena Pera

Fizyka – Anita Kaczmarek

Matematyka – Anita Kaczmarek

Informatyka - Eugeniusz Zieliński

Wychowanie fizyczne - Barbara Pol

Edukacja dla bezpieczeństwa – Maciej Konieczny

Wychowanie do życia w rodzinie - Anna Grześkowiak

Doradztwo zawodowe – Agnieszka Wodyńska