INFORMACJA O SZCZEPIENIACH

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji przygotowało zestaw materiałów informacyjnych dotyczących szczepień uczniów od 12. roku życia. W pakiecie znalazły się filmy, scenariusze lekcji oraz dodatkowe materiały edukacyjne. Zestawy te będą pomocne w zorganizowaniu tygodnia informacyjnego dla uczniów i rodziców.

W zorganizowaniu tygodnia informacyjnego w naszej szkole pomocne będą pakiety edukacyjne przygotowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji. W pakiecie informacyjnym znalazły się: filmy edukacyjne,  scenariusze lekcji  materiały edukacyjne przygotowane przez specjalistów (profesorów wirusologii i epidemiologii) – aktualne informacje na temat roli szczepień w zapobieganiu epidemii; materiały odnoszą się do najczęściej pojawiających się pytań i wątpliwości związanych ze szczepieniami przeciwko COVID-19.

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/organizacja-szczepien–informacja-dla-dyrektorow-szkol-i-placowek

Materiały

List Ministra Zdrowia do dyrektorów szkół, nauczycieli, rodziców w sprawie szczepień nastolatków
List​_Ministra​_Zdrowia​_do​_dyrektorów​_szkół,​_nauczycieli,​_rodziców​_w​_sprawie​_szczepień​_nastolatków.pdf 0.14MB

Deklaracja na szczepienia

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19

Kwestionariusz​_wstępnego​_wywiadu​_przesiewowego​_przed​_szczepieniem​_osoby​_niepełnoletniej​_przeciw​_COVID-19.pdf 0.57MB

List w sprawie szczepień przeciwko COVID-19 – Fundacja „Rodzice Szkole”
List​_w​_sprawie​_szczepień​_przeciwko​_COVID-19​_-​_Fundacja​_„Rodzice​_Szkole”.pdf 0.07MB

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – informacje dla szkół i placówek – plakat informacyjny
Szczepienia​_uczniów​_w​_wieku​_12-18​_lat​_–​_informacje​_dla​_szkół​_i​_placówek​_–​_plakat​_informacyjny.png 0.29MB

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – rekomendacje dla rodziców – plakat informacyjny
Szczepienia​_uczniów​_w​_wieku​_12-18​_lat​_–​_rekomendacje​_dla​_rodziców​_–​_plakat​_informacyjny.png 0.30MB

Skip to content